امروزه با توجه به چند طبقه شدن ساختمان ها ، آسانسور به یکی از مهم ترین نیاز های هر ساختمان تبدیل شده است . آسانسور ها انواع مختلفی دارند که هرکدام برای کاربری خاصی طراحی می شوند.در این مطلب می خواهیم در مورد آسانسور های باری و بیمارستانی هیدرولیک توضیح دهیم.که برای حمل تعداد افراد بالا و یا لوازم و وسایل سنگین وزن یا حجیم طراحی می شوند.

آسانسور باری و بیمارستانی چیست؟

آسانسور های باری و بیمارستانی همانطور که گفتیم برای حمل و نقل لوازم و سایل سنگین و حجیم و یا تعداد مسافر بالا (۱ تا ۲۰ تن بار و یا بیشتر از ۱۲ نفر مسافر ) طراحی و مونتاژ می شوند. این نوع آسانسور ها در کارخانه ها و کارگاه ها و مکان های پر تردد مثل بیمارستان ها قابل استفاده هستند. این نوع آسانسبر را می توان با استفاده از ، سیستم هیدرولیک نصب کرد.

آسانسور باری و بیمارستانی

نکاتی در مورد آسانسور باری و بیمارستانی:

آسانسور های باری و بیمارستانی باید بدنه با دوام و قوی داشته باشند تا بتوانند بار زیاد را تحمل کنند و از انواع آسیب ها در امنیت باشند. مورد بعدی در باب آسانسور های بیمارستانی این است که چون محیط بیمارستان باید محیطی پاک و ایزوله باشد ، کف و دیواره کابین آسانسور نباید امکان تجمع انواع آلودگی ها و میکروب ها را داشته باشد. و جنس آن به گونه ای باشد که به راحتی استریل شود. در طراحی این نوع آسانسورمی توان به جای کافی برای نخت بیمار ، پرستاری که همراه بیمار است و دستگاه ها و تجهیزات پزشکی باید توجه کرد.

ملزومات ویژگی های آسانسور های باری و بیمارستانی هیدرولیک :

محسن زیادی
Mohzia1380@gmail.com
طراح وب سایت های وردپرسی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *