یکی از مهم ترین قطعه های آسانسور های هیدرولیک ، کارسلینگ می باشد . امروزه آسانسور های هیدرولیک توانسته اند ، مزایا و قابلیت های خود به همه اثبات کنند. از همین رو توانسته اند طرفدار های بسیار زیادی در سراسر این جهان پیدا کنند. ما در این وب سایت قصد داریم تا محصولات خود را به شما کاربران عزیز معرفی کنیم. و در مورد کارکرد آن ها به شما توضیح دهیم ، در این مطلب قصد داریم تا در باب کارسلینگ حرف بزنیم . پس همراه ما باشید . تا با این قطعه مهم در آسانسور های هیدرولیک آشنا شوید.

کارسلینگ
نمونه ای از کارسلینگ

کارسلینگ چیست ؟

همان طور که گفتیم. کارسلینگ یکی از مهم ترین قطعاتی است. که در آسانسور ها کاربرد دارد. این بخش از آسانسور، در آسانسور های هیدرولیک نسیت به آسانسور های کششی بیش تر مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع قطعه ای است که کابین آسانسور بر روی آن قرار می گیرد. و فرم اصلی کابین را در بر می گیرد.

برخی قطعات دیگر آسانسور، مثل پاراشوت (سیستم ترمز اضطراری) بر روی کارسلینگ نصب می شود و جک های آسانسور که باعث حرکت کابین می شود. نیروی محرکه خود را به این بخش وارد می کنند. در نصب آسانسور هیدرولیک به روش غیر مستقیم، فلکه هرز گرد ( یا پولی) نیز، بر روی کارسلینگ نصب می شود.

اگر در آسانسور هیدرولیک از این سیستم استفاده شود. ما می توانیم در راه اندازی آن فقط از یک جفت ریل استفاده بکنیم. و این کار باعث می شود ، که  از هزینه های اضافی در نصب آسانسور جلوگیری شود. این ریل ها می توانند به صورت همزمان هم هدایت جک متصل به کارسلینگ، پولی ( یا فلکه هرز گرد ) وصل شده به آن، و هم خود کارسلینگ را انجام دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید. با شماره های ما تماس گرفته و یا به صورتی حضوری در دفتر ما حاضر شوید .

آدرس:

بزرگراه فتح (شرق به غرب ) ، نرسیده به شیرر پاستوریزه ، مجتمع تجاری پارس صنعت ، فروشگاه هیدرولیک ایرانیان

محسن زیادی
Mohzia1380@gmail.com
طراح وب سایت های وردپرسی

یک دیدگاه برای “کارسلینگ”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *